שלום,
שמי יאיר פרבי ואני מורה בשנת שבתון.
במהלך שנותי במערכת החינוך שימשתי בתפקידים רבים: כמחנך, רכז קהילתי, רכז מקצוע, מדריך מורים בנושא של יישומי מחשב ועוד.
עזרתי לנהל את התכנית הלאומית להתאמת מערכת החינוך למאה ה-21 במחוז ירושלים ובתקופה זו הדרכתי מאות מורים בנושא שילוב המחשבים בהוראה. 
בין היתר עברתי קורסים בנושאי מחשוב ואינטרנט במכללת דוד ילין, ב Google וכיום אני משמש בין היתר כמורה מוסמך של Google אשר מעביר השתלמויות לקהלים שונים. במהלך השנים כתבתי תכניות לימוד ופיתחתי יחידות תוכן דיפרנציאליות מקוונות במגוון נושאים ותחומי דעת. כל זאת בתיעוד מלא של התהליך ומעקב אחר תוצאות השימוש בתכנים אלה. יחידות אותן פיתחתי מופיעות במכללת קייבעמותת סנונית ובשימוש יומיומי ברחבי הארץ והעולם.
בשנה וחצי האחרונות ניהלתי - ועודי מנהל, בלוג שבועי לטיפים בנושאי יישומים, אתרים ותכנות לשימוש בהוראה בשם 'צבעים, פעמיים כי טוב' ולבלוג יש מאות עוקבים. בנוסף אני מנהל עוד עשרות אתרים, כגון: אתר 'מורה טוב' ללימוד מיומנויות הוראה ולמידה, אתר ללימוד ארכיאולוגיהלימוד באמצעות בולי קק"ל ועוד, תחת הפורטל הרשמי שלי, וכתבתי מספר מאמרים בנושאי פדגוגיה ואינטרנט.
 
בשנה"ל תשע"ד לימדתי היסטוריה במודל 'הכיתה ההפוכה' וליוויתי את התהליך בבלוג רפלקציה - 'לומדים היסטוריה הפוך'. לתלמידים היתה זו חוויה יוצאת דופן והישגיהם בבחינת הבגרות גבוהים מהותית מהישגי חבריהם בכיתות המקבילות. 
במהלך השנים רכשתי ניסיון וידע רב בנושאים של פדגוגיה, ניהול, התנהלות בסביבת אינטרנט, גלישה מושכלת ומודלים של הוראה ולמידה פורצי גבולות וזמן. ואני נותן הרצאות בנושאים אלה. 
הקמתי את האקדמיה על מנת לתת הדרכה, ייעוץ ותמיכה למי שמעוניין לשלב יישומי אינטרנט בעבודה. בין אם מדובר במורה, רכז/ת, מנהל/ת או יזמים עצמאיים. 
ידוע לי כי לכל סביבות הניהול - כיתה, שכבה, בית ספר או עסק - יש מאפיינים דומים: מידע רב שיש לארגן, להציג ו/או לשתף. ניהול של מספר בעלי תפקידים בו זמנית. הגשה של דוחות תקופתיים ועוד... 
האינטרנט ואמצעי הקצה השונים מעמידים לרשותנו כלים ויישומים רבים שיכולים להקל עלינו במהלך יום העבודה. אך רובנו לא חשופים אליהם.
האקדמיה לתקשוב באה לתת מענה על ידי הדרכה וייעוץ ברמה גבוהה בתחום שילוב המחשבים בסביבת העבודה.
לפרטים נוספים ראו את הפירוט במסלולים השונים או צרו קשר ואחזור אליכם בהקדם.